Vyhľadávanie
-
-
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu
Predaj záhradky v obci Teplička nad Váhom, čásť NIVY, chatka 22m2 na pozemku 454 m2 Cena: 17.000 €
Cena:
17 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Teplička nad Váhom
Ulica: Teplička nad Váhom
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 1
Podlahová plocha: 22 m2
Plocha pozemku: 454 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 131
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti v Tepličke nad Váhom na Dubni. Pozemok o výmere 454 m2 je terasovitého tvaru a je na ňom vybudovaná chatka o výmere 22 m2 so súpisným číslom. Spodná časť chatky je murovaná, je to chladnejšia časť, kde možno uložiť úrodu. Je sem privedená voda, elektrika 380V a nespornou výhodou je splachovacie WC. Horná časť slúži k odpočinku a je možnosť dorobiť tu malý kuchynský kútik. Predáva sa s vybavením: postele, stôl, stoličky , starší TV na anténu.
Celá záhradka je vysadená množstvom ovocných stromov- čerešňa, marhuľa,moruša, jablká a kríkov- ríbezle, egreše, vinič. Súčasťou je vybudovaný funkčný skleník s tohtoročnou úrodou paradajok a uhoriek.
K dispozícii je udiareň a taktiež starší vykachličkovaný bazén so vstupom po schodíkoch cca 2 x 3 metre.Vstup do záhradky je upravený tak, aby sa dalo parkovať za plotom.
Momentálne sa plne nevyužíva, takže treba urobiť menšie úpravy chatky a taktiež záhradkárske práce , aby slúžila k plnohodnotnému odpočinku. Pozemky v tejto časti sú zatiaľ nevysporiadané, budúci majiteľ sa stane členom Zahradkárskeho zväzu.Momentálne platí poplatky cca 30 Eur/m.
Cena: 17 000Eur

Maklér:

makler
Beata Cernakova
0911223222

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.